Vítejte na stránkách SDH Lanžov.
  • Tomáš Sedláček
  • 903

Dne 31.12.2021 jsme měli možnost se zúčastnit hromadné prestižní akce "Poslední kondiční jízda roku 2021", kterou pořádali hasiči z Dubence. Cílem bylo vyzkoušení spolupráce mezi jednotkami sborů dobrovolných hasičů dle připraveného itineráře. Jízda prověřila komunikaci mezi vozidly, řidičské dovednosti a dodržování předem daného časového plánu.

Za náš sbor se zúčastnilo celkem 8 hasičů (4 muži a 4 ženy). Vyrazili jsme s automobilem Avia a VW Transporter.

Celkem jelo 43 vozidel z 24 sborů se 174 hasiči.

Video z kondiční jízdy je k dispozici zde:

Celá akce byla výborně zorganizována a pro všechny účastníky to byl jistě velký zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

Děkujeme.

SDH Lanžov