Vítejte na stránkách SDH Lanžov.
  • Tomáš Sedláček
  • 293

V roce 2023 se nám podařilo získat hned několik dotací nebo grantů. Kromě dotace od Královéhradeckého kraje jsme obdrželi grant na projekt od Nadace ČEZ.

Jedná se o projekt:

ID 58659 - Rozvoj činnosti SDH Lanžov v oblasti pořádání soutěží a podpora zvýšení úrovně tréninku družstev dětí i dospělých.

Příspěvek v celkové výši 50 000 Kč jsme použili na nákup elektronické časomíry pro hasičský sportkompletní sady hadic pro hasičský sport

Slovo starosty sboru MIlana Štěpánka:

„Oceňuji význam grantu Nadace ČEZ zejména jako podporu a impulz pro rozvoj činnosti mladých hasičů. Letošní grant navazuje na předchozí z roku 2021, kdy jsme začínali s budováním dětských družstev. Nyní jsme i díky grantovým prostředkům dosáhli velmi dobrých výsledků jak s mladými hasiči, tak s družstvy dospělých. Díky společné práci se zvyšuje povědomí o SDH Lanžov, získáváme nové členy a přispíváme k rozvoji naší obce.“

Nadaci ČEZ jménem celého sboru SDH Lanžov velice děkujeme za podporu!!!