Vítejte na stránkách SDH Lanžov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Tomáš Sedláček
  • 960

Dne 5.2.2022 jsme uspořádali v pořadí již 3. pochod, tentokrát na nedalekou přehradu Les království.

Trasa pochodu (13 km):

Lanžov -> Velehrádek -> kolem Doubravic -> Zátluky -> Bílá Třemešná -> přehrada Les království -> Nemojov

Průběh Pochodu:

Z Lanžova nás vyrazilo celkem 8 dospělých a 4 děti. Po úvodním náročnějším stoupání k Doubravici jsme již pak pohodlně došli do Zátluk, kde jsme se občerstvili v altánku u rybníčku. Poté jsme sestoupili dolů do Bílé Třemešné, kde na nás čekalo občerstvení, které zajistil účastník pochodu, starosta obce Lanžov. Z Bílé Třemešné už to bylo na přehradu kousek. Po společné fotografii jsme vyrazili doplněni o další 3 účastníky do nedalekého Nemojova, kde byl cíl našeho pochodu. Zde jsme se zastavili na občerstvení v místní restauraci, kde nám velice chutnalo. Dva účastníci pochodu dokonce absolvovali i cestu zpátky do Lanžova, což zaslouží uznání.

Zhodnocení pochodu:

Trochu jsme se báli počasí, protože dny předtím bylo dost nevlídlo. Nakonec však bylo opět velice pěkně a pochod se vydařil. Všichni si ho zajisté velmi užili a mají určitě radost, že udělali něco pro své zdraví.

S pozdravem

            SDH Lanžov 

Navštivte naše stránky na adrese: http://hasici.lanzov.cz