Vítejte na stránkách SDH Lanžov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Tomáš Sedláček
  • 937

Dne 22.1.2021 jsme uspořádali letos už druhý společný pochod, tentokrát z Lanžova do Hospitalu Kuks. Náš první pochod na Zvičinu vzbudil pozitivní ohlas, a proto se sešlo mnohem více účastníků.

Trasa pochodu (16 km):

Lanžov -> Záborov -> Dubenec -> Končiny -> Hřibojedy -> Braunův betlém -> Stanovice -> Kuks

Průběh pochodu:

Z Lanžova nás tentokrát vyrazilo 13 účastníků a 2 psi. Počasí nám přálo a cestou nás provázela jasná obloha plná slunce.  Proto nám cesta ubíhala a poměrně svižným tempem jsme dorazili na první zastávku do Braunova Betléma, kde se k nám přidali další 4 účastníci. Po prohlídce Betléma jsme sestoupili do Stanovic, kde už na nás čekalo dalších 7 účastníků. 

Po krátké přestávce v místním lomu jsme se pak vydali cestou podél Labe do Kuksu, kam jsme dorazili v celkovém počtu 24 účastníků a 2 psů. Po zhlédnutí krás Hospitalu a okolí jsme nepohrdli menším občerstvením v místním bufetu. 

Zhodnocení pochodu:

Pochod se nám opět vydařil jak z hlediska počasí, tak i počtem účastníků. Myslím, že pro každého to byl jistě opět zážitek, který zpestřil letošní zimu a na který budeme rádi vzpomínat.

S pozdravem

              SDH Lanžov